Hakkımızda

forklift       Kıvanç forklift 2011 yılında faaliyete başlamış olup, ilk etapta jeneratör ve forklift firması olarak faaliyet gösteren şirketimiz 2013 yılında kıvanç forklift olarak devam etmektedir. Kıvanç forklift olarak sadece forklift ve istif makinaları satış, servis ve kiralama işinde devam etme kararı aldık. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

      Şu anda firmamdaki satış servis ekibinde bulunan arkadaşlarımla kendi iş yeri sahamızda ve mobil olarak forklift, traspalet gibi sıfır ve ikinci el makinaların satış, bakım ve servis onarımları konusunda hizmet vermekteyiz. Türkiye’de iş dünyasının  saygın kuruluşlarından burla holding kuruluşu olan Teknika Tic. A.Ş. ‘nin türkiye distribütörlüğünü yaptığı clark forklift’lerinin izmir, manisa, balıkesir bölgelerinde satış ve servis hizmetlerini üstlenmiş bulunmaktayız. Ayrıca türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarının, milli savunma bakanlığının açtığı ihalelere clark forklift adına katılma yetkisi Teknika Tic. A.Ş. tarafından firmamıza verilmiştir.Bu bağlamda temsil ettiğimiz firmanın bayrağını istikrarlı bir şekilde taşımaya başladık. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz bir kaç ana konunun en başında gelen önemli bir husus ise profesyonel ve dürüst bir şekilde hizmet verebilmek gelmektedir.

       4 yıl gibi kısa sürede edindiğim iş deneyimini kendi firmamda değerlendirmek istediğimi ve bu sektörde kendi firmamım adını duyurmak ve kendi işletme politikamı gerçekleştirmek amacı ile kıvanç forklift firmasını faaliyete geçirdik. İleriki zamanlarda tüm iş makinalarının satış, servis ve kiralamasını güvenilir bir şekilde yapmak istiyoruz. 

Şunuda belirtmek isterimki; bu sektöre girmeye karar verdiğimde zor aşamalardan geçeceğimizi biliyordum, ama her işin kendine göre bir zorluğu vardır, dolayısıyla belirlediğim hedeflere hızlı bir şekilde değil de sağlam ve emin adımlarla ulaşmaya gayret ederek, satışını yaptığımız ürünün her zaman arkasında durarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmeyi kendime ilke edindim. Servis hizmetleri için deneyimli ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekip kurduğumuzuda belirtmek isterim. İster garanti kapsamında olsun, ister garanti kapsamı dışında olsun müşterilerimizin ihtiyacı halinde en kısa sürede servis personeli tarafından müdahale etmeye çalışıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için sıfır ve ikinci el ürünlerin temsili fotoğraflarını sergileyeceğiz. Web sitemizin ürünler bölümünden forklift hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve size en iyi şekilde hizmet vermeye çalışacağız. 

KIVANÇ FORKLIFT

Clark 1917'den beri Dünyanın tercihi...

HIZLI İLETİŞİM

 Ümit Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No:349/A Pınarbaşı, Bornova, İZMİR

 +90 232 478 4007

 +90 232 478 4008